2023 жылдың 19 қыркүйегінде колледжде "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес әдістері"тақырыбында дәріс өткізілді. Іс-шараға "ЭМО"-22-1 тобының екінші курс студенттері қатысты.
Іс-шараның мақсаты: жастарды жеке тұлғаның негізін құрайтын адамгершілік нормаларына тәрбиелеу, олардың құқықтық санасы мен құқықтық мәдениетінің деңгейін арттыру, білім беру, студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымын насихаттау және қалыптастыру.
Іс-шара барысында студенттерді сыбайлас жемқорлық ұғымымен, күрес әдістерімен және сыбайлас жемқорлық қылмыстары үшін жазалау шарасымен таныстырды.

ЕГОР КИСЛИЦЫНМЕН ӨНЕР, ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ЖӘНЕ ПАРАСАТТЫЛЫҚ ТУРАЛЫ

2013 жылы Гэллап институты сауалнама жүргізді, оған 69 елден 70 мыңға жуық адам қатысты, оған сәйкес сыбайлас жемқорлық № 1 жаһандық проблема болып табылады.

9 желтоқсан Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс - қимыл күні аясында "Qostanai-adaldyq alany" жобалық кеңсесі республикалық және халықаралық көркемөнер конкурстарының жүлдегері, EXPO-2017 халықаралық көрмесінің декораторы Егор Кислицынның қатысуымен «Адалдық сағаты» акциясын бастады.

Егор Кислицын - қазіргі заманның өзекті армандары мен тарихын өз туындыларымен туған жерінің даңқын шығарған қостанайлық мүсінші. Бұл видеода ол жас ұрпақпен адам тағдырындағы өнердің рөлі туралы өз көзқарасын және суретшінің қоғамдағы өзара әрекеттесу процестеріне деген ерекше көзқарасын бөліседі.

Қалай суретші болу керек? Басқа адамдардың идеяларын «алуға» бола ма? Өнер тәрбие мен білім беру функциясын атқаруы керек пе? Бұл туралы Егор Кислицынмен бірге «Адалдық сағаты» акциясы аясындағы жаңа роликтен көріңіз