2019 жылдың  22 сәуір күні Қостанай қызмет көрсету саласының колледжінде Қостанай кәсіптік-техникалық колледжінің студенттерімен және өндірістік оқыту шеберлерімен кездесу өткізілді. Бұл кездесу ұжыммен, колледждің студенттік кеңесімен танысуға мүмкіндік берді.

Барлығы біздің колледжімізге сексенге жуық адам келді, олар біздің колледж студенттері сияқты аспазшы, кондитер және сатушылар мамандықтары бойынша оқып жатыр, олардың ішінде  4-уі өндірістік оқыту шеберлері.

Танысу бағдарламасы үш кезеңде өтті: директордың міндетін атқарушы Әбікенова Әлия Меңдіғалиеваның құттықтау сөзі, содан кейін білім алушыларды Студенттер кеңесінің төрағасы Сребрянский Михаил құттықтады, содан кейін балалар бірнеше топқа бөлінді әр топпен колледждің кабинеттері мен зертханалары бойынша экскурсия жүргізілді, сонымен қатар, студенттер жатақханада қалай өмір сүріп жатқанын көрді.

Соңғы кезең колледж студенттері мен музыка жетекшісі Б.Т. Мұқашевпен ұйымдастырылған концерт болды.

Бұл кездесу достық жағдайда өтті, балалар өздерін еркін ұстап, олардың тарапынан көптеген сұрақтар қойылды, оларға дұрыс жауаптар берілді, концерттегі жағымды және тамаша көңіл-күй оларға қол шапалақтауға мүмкіндік берді.