2016 жылдың 23 қарашада «Қостанай облысы әкімдігінің ішкі саясат Басқармасы» ММ мемлекеттік әлеуметтік тапсырысының  шеңберінде  «Келешек 2050» қоғамдық қорының «Қоғамның әлеуметтік саясатын жүзеге асыруда БКО жетістіктерін тарату бойынша шараларды ұйымдастыру» жобасының шеңберінде жоғары сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беруге бағытталған «шеберлер қаласы» көрмесі өткізілді.

Осы іс-шараға ҚҚКСК белсенді түрде қатысты, бутербродтарды дайындау бойынша қызықты шеберлік шарасына колледждің  мына студенттері қатысты: Ушкова Карина, Пазаренко Альбина және ө/о шебері И.И.Ковальчук.

Мектеп оқушылары канапе бутербродтарын дайындауға белсенді қатысты.

Әр бағалаушы мектеп оқушысы өзін аспазшы ретінде сезінді. Содан кейін балалар суретке түсіре отырып,алынған эмоциялармен бөлісе отырып, өзшығармаларын  көрсетті.