2022 жылдың 16 наурызында колледжде «Тамақтандыруды ұйымдастыру" ЦӘК технологиялық апталығы аясында арнайы пәндер оқытушылары О.А. Разуваева мен А. А. Веригина «Менің мамандығым. Саты жетістігі» конференциясын өткізді.

Конференцияда бірінші орынды СП – 20 тобының екінші курс студенттері Куликова Виолетта мен Тимощенкова Екатерина молекулалық тағамдар жобасымен алды. Екінші орынды СКД-20 екінші курс студенті Генш Ксения иеленсе, үшінші орынды СП-19 тобының үшінші курс студенттері Вычужанина Виолетта мен Умнов Данил иеленді.

Конференцияға белсенді қатысқаны үшін грамоталармен СКД-20 тобының екінші курс студенті Братышева Дарья және СП-21 тобының бірінші курс студенті Рогаткин Денис марапатталды.