29 қаңтарда Қостанай политехникалық колледжінде Қостанай қызмет көрсету саласының колледждің студенті «Интеллектуалдық әлеуеті: идеялар, ғылымы, инновациялар» ғылыми-практикалық конференциясына қатысты.

Конференция мақсаты студенттердің интелектуалдық шығармашылығын дамыту, оларды зерттеу жұмыстарына тарту болып табылады.

«Математикалық үлгілеу және инновациялық технологиялары» секциясында Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі «Наубайшы» мамандығы бойынша 2 курс студенті Меланич Вячеслав «Дистанциондық оқыту кәсіптік колледжі студенттінің өміріндегі инновацияларының бірі. Конференция қорытындысы бойынша жұмыс үшінші орынға ие болды, ал ғылыми жұмыс жетекшісі математика оқытушысы Кусеубаева Жанар Абилкасовна алғыс хат пен мараптатталды. Құттықтаймыз және ғылыми қызметте арықарай жетістіктерге жетуіне тілектеспіз!!!

2015 жылдың 5 желтоқсанда математика оқытушысы Кусеубаева Жанар Абилкасовна.

Қостанай қызмет көрсету саласының студенттері Бузюкина Елена және  Дитрих Дмитриймен «Жастар өміріндегі инновациялар» аймақтық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты. Конференция мақсаты: кәсіпкерлік, денсаулық сақтау, экотуризм төңірегіндегі инновациялық технологияларға, білім алушылардың психологиялық және педагогикалық денсаулығы, салауатты өмір салтына байланысты өзекті сұрақтарды талқылау.

Қатысушылар келесі тақырыптар бойынша өз жұмыстарын ұсынды:

• «Математика сабақтарында инновациялық технологиялары» оқытушы Ж.А. Кусеубаева,

• «Дистанциондық оқыту - жастар өміріндегі инновациялардың бірі».

1 курс студенті, «Тамақ өнеркәсібінің реттеушісі» мамандығы, жетекшісі Ж.А. Кусеубаева.

• «Кәсіптік колледж студенттерінің инновациялық әлеуетін қалыптастыру» 2 курс студенті, «Кондитер» мамандығы, жетекшісі Ж.А. Кусеубаева.

Конференцияның қорытынды бөлімінде қатысушыларға сертификаттар беріліп, Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі белсенді қатысқаны үшін алғыс хатымен марапатталды.

Осы конференцияның қорытындысы бойынша ғылыми мақалалар жинағы басып шығарылды.

Математика оқытушысы

Кусеубаева Жанар Абилкасовна