2021 жылдың 13 желтоқсанында колледжде арнайы пәндер оқытушысы Бибігүл Бақытжанқызы Дюсекееваның қатысуымен «Академиялық дербестікті ескере отырып, ТжКБ ұйымдарымен «Астықжан-Қостанай» ЖШС бірлескен жұмысының мүмкіндіктерін бағалау бойынша SWOT – талдау» тақырыбында семинар өткізілді.

Семинарда ЦӘК оқытушыларымен ТжКБ ұйымдарында академиялық дербестікті енгізу мүмкіндігі туралы мәселе талқыланды.

Қарауға академиялық дербестікті ескере отырып, әлеуметтік серіктестердің ТжКБ ұйымдарымен бірлескен жұмыс мүмкіндіктерін бағалау бойынша SWOT-талдау ұсынылды. Бұл талдауда колледжде академиялық дербестікті енгізу кезіндегі күшті жақтары, әлсіз жақтары, мүмкіндіктері мен қауіптері көрсетілген.

Сондай - ақ, ЦӘК оқытушыларымен жаңа форматтағы қорытынды аттестаттауды-демонстрациялық емтиханды енгізу мүмкіндіктері туралы мәселе талқылауға ұсынылды.