2021 жылдың 03 желтоқсанында колледжде шет тілі оқытушысы А.Е. Щетинкин СКД-21 бірінші курс тобында «Тhe world of robots» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Студенттерге фильмдер, мультфильмдер мен кітаптардан танымал Робот кейіпкерлерінің суреттері көрсетілді, олардың көмегімен студенттер сабақтың тақырыбын өз бетінше анықтады.

Студенттер «робот» сөзіне анықтама беруге тырысты. Содан кейін оқытушымен бірге осы терминнің сөздік мағынасын егжей-тегжейлі зерттеді. Сабақта топтық жұмыс әдісі қолданылды. Студенттер топтарда өз роботын әзірледі. Тапсырма студенттердің сыни ойлау және шығармашылық қабілеттерін дамытады.

Студенттер бір-бірінің жұмысын бағалады, бұл тиісті бағалау мен өзін-өзі бағалау дағдыларын дамытуға оң әсер етеді.