Қостанай қызмет көрсету саласының  колледжі

Бүкілқазақстандық диктант 07.09.2021 ж.

Тақырыбы: «Тәуелсіздік - басты құндылығымыз!»

Мақсаты: Тәуелсіз елімізде өмір сүріп жатқан түрлі ұлт өкілдері арасындағы достық пен бірлікті нығайту барысында мемлекеттік тілге құрмет сезімiн қалыптастыру.

Тілдер мерекесіне арналған диктантты жалпы 15 адам жазды, oлар:3 оқытушы 2 өндірістік оқыту шебері  және 10 студент. Оқытушылар:  Ли Н.А., Веригина А.А., Щетинкин А.Е., оқыту шеберлері: Байжігіт Д.Е., Лейберт С.А., студенттер: СКК-19 Рубченя Ю, СН-19 Мойсеюк К, СП-19 Головка М, Коця Э, СП-19 Лапицкая Е, СА-21 Байжакупов А, Нестерчук Д, СОЛ-21 Кузменко  Е, СКД-19 Рожкова Ю, СК-21 Балагатдинова И.

Қатысушылар биыл ел тәуелсіздігі 30 жылға толып отырғаның, тәуелсіздік - ащы термен келген тәтті жеңіс екендігін, төгілген қанның, өлмеген жігердің отымен келген  ұлы күн екені туралы жазды. Біздің еліміздің басты құндылығы - ол біздің тәуелсіздігіміз!