2016 жылдың 18 ақпанда «Жасөспірім, Заң және Қауіпсіздік» акция барысында«Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі» КМҚК СМГ-11 тобының 1 курс студенттері колледждің учаскелік инспекторы, полицияның аға лейтенанты Е.Қ. Айғановпен бірігіп «Белочка» стационарлық полиция бекетіне барды. Жоғарыда аталған студенттерге колледж инспекторы Е.Қ. Айғанов «Құқықбұзушылықтың және қылмыстың алдын-алуы» тақырыбы бойынша дәріс өткізді.

Дәрістің мақсаттары:

- студенттердің құқықтық мәдениетінің деңгейін жоғарлату,

- кәмелет жасқа толмаған білім алушылар арасында құқықбұзушылықтың және қылмыс деңгейін төмендету.

Өткізілген дәрістен кейін осы тақырып төңірегінде студенттерді қызықтыратын барлық сұрақтарға жауап берді, құқыққа қарсы қылықтарды жасағаннан кейін, оларға артылатын жауапкершіліктері туралы ақпарат берді.