2021 жылдың 30 сәуірінде «Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі» КМҚК «Колледждегі тәрбие жүйесінің өзекті мәселелері» жоспарланған Педагогикалық Кеңесі өтті, оның барысында құқық бұзушылықтардың алдын алу, қауіп-қатер тобындағы білім алушыларды психологиялық-педагогикалық қолдау, топ жетекшілерінің жұмысы, оқытудың жаңа жағдайларына бірінші курс білім алушыларын бейімдеу мәселелері талқыланды.

Колледждің Педагогикалық кеңесінің барысында қашықтықтан оқыту жағдайында білім алушылардың сыныптан тыс жұмысын ұйымдастыру мәселелері айтылды.

Колледждің директоры Д.Б. Жанарстановамен этика бойынша Кеңес комиссиясының құрамы бекітілді.

Колледждің директоры Д.Б. Жанарстанова ұжымды 2021 жылдың тоқсанындағы қаржылық есебімен таныстырды.