Қостанай қызмет көрсету саласының колледжінде арнайы пәндер апталығы басталды. Апталық «Аспаздық әлемінде» викторинасынан басталды., оған бірінші курс студенттері қатысты. Қатысушылар өнімдердің, тағамдардың пайда болу тарихымен байланысты ерекше сұрақтарға жауап берулері қажет.

Арнайы пәндер апталығы шеңберінде жабдық бойынша «Іскерлік ойыны» өткізілді. Ойынға үшінші курс студенттері қатысты: СП-37,СП-38. Ұсынылатын байқаулар «Өз ойыны», «Профи», «Машиналар», «Әріқарай, әріқарай…» асқан қызығушылығын туғызды, көптен күткен жүлдені ұтып алу ниеті  ойынның соңғы минутына күресуге жетеледі. Ойын өте қызықты өтті.

Ойын өткізу уақытында қатысушылар тек жабдықтау және   жабдықтау және еңбекті қорғау пәндері бойынша жоғары білім деңгейін көрсетіп ғана қоймай, сонымен қатар тәжірибе жүзінде бұл білімді қолдану бойынша  жақсы іскерліктерін көрсетті.

Әділ қазылар алқасы қатысушылардың білімін бағалап, жеңімпаздарды анықтады:

1 орын СП-37 тобы, 2 орын СП-38 тобы.