10 қараша күні математика пәнінің оқытушысы Нечаева Татьяна Евгеньевна І курс студенттері арасында «Жеті сынақ соқпақтары» атты ойынын өткізді.

Іс-шара келесі мақсаттарды қарастырды: танымдық қызметін белсендендіру, шығармашылық шеберлігін танытуға ықпал ету.

Ойын қойылған мақсатары мен міндеттеріне сәйкес келді. Ойынға екі команда қатысты: СК-10 және СН-18 тобы.

Сұрақтар білім алушылардың жас және жеке ерекшеліктеріне сәйкес құрастырылған. Презентацияны І курс студенті Леонтьев Данил дайындады, ойын жүргізушісі үшінші курс студенті Ушкова  Карина болды.

Ойын мына сайыстардан құралған.

• Әлемді сандар билейді.
  • Геометрияда поэзиядан кем емес шабыт қажет.
  • Математика және тарих.
  • Анаграмма.
  • Логика сұрақтары.
  • Сөз құрастыр.
  • Барлығы математика жайында

Қатысушылар математика сабақтарында меңгерген білімдерін, шеберлігі мен машықтарын көрсетті. Ойын ұйымдасқан түрде өткізілді, уақытына сай өтті, басқа пәндермен байланыс болды (тарих, физика, химия, өндірістік оқыту). Осы іс-шара өзекті болып табылады, білім алушылардың танымдық қызметін ынталандырады, ойлау қабілетін, дербестілігін және жакапкершілігін дамытады.

Қорытындысы бойынша  СН-18 тобының командасы І орынды иеленді. Барлық қатысушылар тәтті сыйлықтармен марапатталды.