2016 жылдың 10-12 қазанда Қостанай қаласында өткізілген гір спорты бойынша колледждердің Облыстық Спартакиадасында Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі (ҚҚКСК) гіршілер командасы  табыстарға жетті.

Біздің облысымыздың 16 арнайы-орта оқу мекемелерінің 100 білім алушысы жеке және командалық біріншілікке таласты. ҚҚКСК  кезекті рет осы спорт түрінде өзінің көшбасшылық позициясын дәлелдеді: қыздар арасында 1 жалпы командалық орын және ұлдар арасында 2 орынға ие болды. Өз салмақ дәрежесінде үздік нәтижелерді көрсеткендер: Богер Дмитрий - 1 орын 68 келіге дейін салмақ дәрежесінде; Шишова Юлия - 1 орын 58 келіге дейін салмақ дәрежесінде; Скутин Алексей - 2 орын 58 келіге дейін салмақ дәрежесінде; Каев Владислав - 2 орын 73 келіге дейін салмақ дәрежесінде. Замотаев Сергей және Козлов Арсений нәтижелері біздің командымызға қажетті ұпайларды қосты. Успешное выступление Богер Альбина бұл спорт түрінен алғашқы рет қатысу бастамасының табысты болуы біздің командамызға қыздар арасында командалық біріншілігі тұғырының жоғары сатысына жетуіне мүмкіндік берді. Біздің студенттерімізді жеңіспен құттықтаймыз және әрі талай спорттық шыңдарды бағындыруларына тілектеспіз!!!