18 мамыр күні СК-19 тобының бірінші курс студенттерінде «Эстафеталық жүгіріс» тақырыбы бойынша ашық сабақ өткізілді.

Осы сабақтың мақсаты 4х100 м эстафеталық жүгіріс әр кезеңінде эстафеталық таяқшасын беру техникасына, сонымен қатар әр команданы өз жолында жүгіріс техникасына оқыту болып табылды. болды.

Осы сабақтың тақырыбы құрылымы бойынша күрделі, бірақ қызықты. Әсіресе топты командаларға бөлген кезде, жақсы нәтижеге қол жеткізуге тырысып, командалар өзара жарысқан кезде аса қызығушылықтарын танытты. Осы сәтте құмарлық, бәсекелестік рухы, жеңіске деген ынтасы танылды, әр қатысушы өз командасына болысты.

Сабақ сонында студенттерге «Фортуна дөңгелегі» ойыны өткізілді, өтілген тақырып бойынша теориялық білімінің деңгейін анықтауға мүмкіндік береді.

Сабақ таза ауада өткізілді, сондықтан да студенттер өздерін сергек сезініп, әрі көңіл күйлері көтеріңкі болды.

Дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы: В.В.Ясменко